loď Sveti Vid

řeka Zrmanja

ostrov Krk

ostrov Lošinj

ostrov Rab
 

RC - „ACTIVE & CAPPUCCINO“ PLAVBA V OBLASTI KVARNERU

Po mnoha letech putování po našich dvou úspěšných trasách – cyklistika po ostrovech a pěší turistika po ostrovech jsem se rozhodli spojit tyto dvě trasy a vytvořit další – novou plavbu , která by mohla být nejlépe popsána jako „aktivní světlo“. Program – vždy doprovázený průvodcem (hovořící anglicky, německy) – je ideální pro všechny, kteří chtějí strávit svůj dovolenkový čas nejen na slunné palubě a v křišťálově čistých vodách Jaderského moře ale nechtějí už denně jezdit 40 až 50 km na kole nebo chodit dlouhé tůry po ostrovech.

Pestrá směs slunce, plavání, klidných výletů na kole (do cca 25 km), vyhlídkové jízdy, krátké pěší výlety a jako zlatý hřeb naší plavby – snadné kanoe safari s piknikem od vodopády. Samozřejmostí je dostatek času na relaxaci a vychutnání si vynikajícího cappuccina :-) Naše „Active & Cappuccino“ je vhodná i pro rodiny s dětmi – je možno si proto objednat i dětská kola.

Naše heslo - „Můžete absolvovat vše co vám nabízíme – nebo můžete jen tak relaxovat“ je myslíme vcelku vše říkající. Proto, máte-li zájem, můžete s námi využít všech aktivit co vám nabízíme a nebo můžete jen relaxovat koupáním, sluněním, odpočinkem.


Na této trase se plaví následující lodě
Albatros, Amore, Antonela, Kažimir, Planka, Poseidon, Sveti Vid